Skip to main content Skip to search

O mnie

Kto nie idzie do przodu, ten się cofa.

Studia magisterskie na Wydziale Zarządzania AGH oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu dostarczyły mi solidnej wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków oraz zarządzania finansami przedsiębiorstw. Natomiast poprzez uczestnictwo w kursie z zakresu kadr i płac zdobyłam wiadomości z zakresu prawa pracy, rozliczania płac i ubezpieczeń społecznych.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz dokonywaniu rozliczeń podatkowych nabyłam pracując przez wiele lat na stanowiskach kierowniczych w pionach księgowych. Od 2019 roku prowadzę własne biuro rachunkowe.

Certyfikat Księgowy Ministra Finansów jest potwierdzeniem posiadanych przeze mnie kwalifikacji. Poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac stale aktualizuję i pogłębiam swoją wiedzę. Jako członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce mam stały dostęp do najnowszych informacji niezbędnych w prowadzeniu mojej działalności.

Odpowiedzialność, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz umiejętność rozwiązywania problemów to cechy, które rozwinęłam pełniąc stanowisko głównej księgowej.

Komunikatywność, zaangażowanie oraz otwartość na nowe wyzwania to moje inne atuty, które pozwalają mi efektywnie wykonywać zawód księgowej.

Posiadam ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego usługowo księgi rachunkowe, obsługę kadrowo-płacową oraz z tytułu wykonywania określonych czynności doradztwa podatkowego

Call Now Button